YouTube / NEWS 24/24

У каліфорнійському Діснейленді пес Плуто травмував 8-річного хлопчика

  У Каліфорнії поїздка до Діснейленду закінчилася для 8-річного Ітана Раміреса госпіталізацією після того, як хлопчика занадто сильно обійняв аніматор в костюмі пса Плуто.

  Про це повідомляє The Daily Mail, пише Lenta.Ru.

  Лікарі діагностували у хлопчика сильне м'язове розтягнення. Ітан також розповів, що через міцні обійми відчув задуху.

  Як зазначає видання, мати хлопця Лорі Рамірес поскаржилася в мережі, що працівники парку розваг не виказали співчуття до постраждалого малюка та проігнорували її обурення.  На прохання жінки надати інвалідний візок, щоби довезти сина до виходу з Діснейленду, співробітники парку відмовили. За словами Рамірес, їй лише пообіцяли, що "Плуто буде покараний".

  Мати хлопчика знімала спілкування сина з героєм мультфільму на камеру смартфону. На записі, який жінка згодом виклала в інтернет, видно, як  Плуто міцно обіймає дитину, а потім хлопчик відходить від мультгероя зі сльозами на очах, потираючи живіт.

  За інформацією видання, офіційні представники Діснейленду заявили, що працівники парку розваг могли відмовити на прохання матері надати інвалідний візок через сумнів у правдивості слів Рамірес. Вони також наголосили, що постійно контактують з родиною постраждалого хлопчика і проводять внутрішнє розслідування події.

  Зазначимо, що Плуто - анімаційний персонаж, що став знаменитим після серії коротких мультфільмів студії Уолта Діснея. Найчастіше він з'являвся на екрані, як домашній пес Міккі-Мауса. Плуто також виконував головну роль в 48 діснеївських мультфільмах в 1930-х, 1940-х і 1950-х рр.

  Попередній матеріал
  Президент попросив Цукерберга відкрити представництво Facebook в Україні
  Наступний матеріал
  Російська опозиція планує видати друковану версію доповіді "Путін. Війна"

  Свято у зоопарку каліфорнійського Сан-Дієго

  Маленьке ведмежа залізло до гаражу мешканки Каліфорнії

  У США – нова каліфорнійська погоня на дорозі

  У Каліфорнії влаштували турнір з серфінгу для собак [відео]