У Гонгконгу відкрився салон дитячого манікюру

  Бути модною і яскравою можна і в маленькому віці. У Гонгконгу відкрився салон дитячого манікюру – під назвою «Палац маленької Принцеси». Вибагливим клієнткам фарбують нігті на будь-який смак - яскравий, з малюнками або наліпками і навіть класичний французький.

  Зручні яскраві крісла і весела дитяча компанія. У такій приємній атмосфері маленьким дівчаткам роблять манікюр. У салоні краси «Палац маленької принцеси» майстри виконують усі забаганки юних леді. Для цього мають спеціальні інструменти для дитячого манікюру, набори пензликів для малюнків, а також міні-наліпки для невеличких нігтів .

  Едіт Вонг, власниця дитячого салону манікюру: "Навіть наліпки я обираю такі, щоб підійшли для маленьких дитячих нігтів. Звичайно дизайн має бути теж дитячий. Найпопулярніші у формі метеликів, сердечок та полуничок".

  Майстрам манікюру доводиться працювати в екстремальних умовах. Адже дівчатка швидко відволікаються, крутяться і можуть усе зіпсувати за лічені секунди.

  Конні Чен, майстер манікюру: "Мені доводиться бути швидкою та акуратною – без цього з дітьми не попрацюєш. Щоби дівчата не надто відволікалися і рухалися, в нас є цікаві книжки".

  Після фарбування гламурні клієнтки сушать нігті під інфрачервоним світлом. А потім хизуються одна одній своїм манікюром.

  Хелен Лем, мати клієнтки салону: "У дітей щоразу різні бажання – то вони хочуть прозорий лак, то навпаки яскравий. Цікаво, що дівчата з манікюром припиняють гризти нігті - навіть якщо мають таку погану звичку".

  Матусям – теж не доводиться нудьгувати. Вони можуть зробити манікюр разом з донечками.

  Едіт Вонг, власниця дитячого салону манікюру: "Ми також обслуговуємо матусь. Головна відмінність нашого салону у тому, що і мама і донечка гарно проводять час і можуть разом фарбувати нігті".

  За бажанням маленьким кралям у салоні можуть зробити і педикюр. Лак для нігтів цілком безпечний. Власниця замовляє його у США. Він розроблений з органічних матеріалів спеціально для вагітних та дітей. Позаяк серед клієнтів є такі малечі, яким ледь виповнилося два роки. Вартість манікюру або педикюру для дітей – від 10-ти до 15-ти доларів. Якщо мама захоче і себе прикрасити – одержить 50-тивідсоткову знижку на послуги салону.

  Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Камбоджі почався судовий процес над уцілілими лідерами режиму Пол Пота
  Наступний матеріал
  Cуд у Гаазі вирішив видати ордер на арешт Каддафі
  Теги: