5.ua

У французькому Греноблі повністю відмовляться від зовнішньої реклами

  З 1-го січня 2015 року у французькому Греноблі міська влада заборонить розміщувати на вулицях будь-які види зовнішньої реклами.

  Місто скасує контракт з компанією JCDecaux, яка є одним з найбільших операторів зовнішньої реклами у світі, і замінить рекламні площі публічними просторами та посадками дерев, пише The Telegraph.

  За словами мера міста Еріка Пйоля, муніципалітет планує зняти 326 рекламних щитів, в тому числі 64 білборди. Це було однією з головних обіцянок мера на останніх виборах, де він балотувався від партії Зелених.

  Видання зазначає, що у разі успішного виконання цього плану, Гренобль стане першим європейським містом, в якому зовсім не буде зовнішньої реклами.

  До весни чиновники планують висадити близько 50 дерев на місці тих площ, які зараз зайняті рекламою.

  Разом з тим, видання додає, що реклама не зникне повністю з вулиць міста: вона залишиться на деяких автобусних зупинках, оскільки контракт з JCDecaux на цей тип розміщень завершується в 2019-му році.

  Довідково. У  Греноблі зараз мешкають понад 160 тисяч людей. За словами представників JCDecaux, місто втратить 600 тисяч євро у разі не продовження контракту на рекламні площі на наступний рік. У 2006-му році на аналогічний крок зважилась міська рада Сан-Паулу в Бразилії, повністю заборонивши рекламу в місті.

  Попередній матеріал
  Французькі фермери на знак протесту зібрали під Ейфелевою вежею кілька десятків овець
  Наступний матеріал
  Комісар ЄС з питань розширення і політики сусідства відвідав Алею Небесної сотні