YouTube / Pilâtre de Rozier Organisation Service Presse

У Франції одночасно піднялися в небо 433 повітряні кулі

  На Сході Франції з авіабази Шамбліє- Бус'єр здійнялися в небо одразу 433 повітряні кулі. Таким чином організаторам щорічного фестивалю Lorraine Mondial Air Ballons вдалося побити попередній рекорд, занесений до Книги рекордів Гіннеса.

  Про це повідомляє Yahoo news. Як зазначається, попередній рекорд був встановлений на цьому ж місці у 2013 році. Тоді у небо одночасно злетіла 391 повітряна куля.

  У цьогорічному фестивалі взяли участь ентузіасти з понад 40 країн світу. Перед зльотом кулі вишикувалися в дві паралельні лінії довжиною 6 км. Повідомляється, що деякі кулі були незвичайної форми - наприклад, французького палацу або круглого мультиплікаційного персонажу Обелікса.

  Нагадаємо, на Філіппінах встановили рекорд наймасовішого танцю зумба. Долучилися до нього близько 13 тис. людей. Попередній рекорд налічував майже вдвічі менше учасників.

  Також у Британії 101-річна екстремалка встановила рекорд з абсейлінгу - вид скелелазіння, де спортсмени спускаються з крутого схилу або вертикальної стіни за допомогою мотузки.

  Попередній матеріал
  "Торнадо" зі зброєю знаходиться у Боярці під Києвом – головний військовий прокурор
  Наступний матеріал
  Сакварелідзе розповів, коли почнеться другий етап реформування прокуратури
  Loading...