У Франції нові потяги виявилися зависокими для місцевих тунелів

  Потяги не можуть проїхати по тунелях на лінії між Францією та Італією, де їх планували використовувати.

  Оператор французьких залізниць SNCF отримав нові поїзди у канадської Bombardier, але не може почати ними користуватися через те, що вони виявилися на кілька міліметрів вище, ніж потрібно. В результаті потяги не можуть проїхати по тунелях на лінії між Францією та Італією, де їх планували використовувати. Про це пише Meduza з посиланням на The Local.

  Як зазначає видання, про несподівану висоту нових потягів повідомила профспілка. За їхніми даними, найближчими місяцями поїзди все ж почнуть курсувати лінією Лез Арк – Вентімілья, але будуть зупинятися на кордоні Італії та Франції, де пасажирам доведеться пересідати на інші поїзди. Реконструювати тунелі для того, щоб вони змогли пропускати нові склади, можуть почати тільки восени.

  У самій SNCF кажуть, що проблеми не такі серйозні, і компанія зможе з ними легко впоратися. Потяги [Bombardier] мають велику місткість у порівнянні з тими, що є зараз. Вони допоможуть збільшити пропускну здатність лінії з Франції до Італії до 130 тис. осіб щодня, – йдеться в повідомленні.  

  Попередній матеріал
  У Тунісі оголошено надзвичайний стан
  Наступний матеріал
  Швецькі винищувачі поблизу кордону перехопили два російські бомбардувальники