У Франції набуває популярності "легке вино" (репортаж)

  Вино-лайт завойовує французький ринок. Нова, полегшена, версія улюбленого у країні напою містить на третину менше алкоголю та цукру, ніж традиційне сухе вино. Найперше новинка до смаку тим поціновувачам, які бояться погладшати.

  "Таке легке" - це рекламний лозунг нового французького вина, зі зменшеним вмістом алкоголю та цукру.  Напій виготовляють і червоним, і білим. Автор ідеї - жінка. Клод Віалад замовила розробку рецепта цього  продукту спеціально для тих, хто прагне вести здоровий спосіб життя, але при цьому - не проти поласувати вишуканим вином.

  Клод Віалад, власниця винарні: "У нашому вині не більше дев`яти відсотків алкоголю, а в одній склянці цього продукту лише шістдесят калорій. Іншими словами, це те саме, що і легкий йогурт з менш ніж двома грамами цукру. Але при цьому таке вино не поступається якістю традиційному".

  Смак нового вина ретельно дегустували перш ніж випустити у продаж. Автори продукту твердять, що його можна вживати навіть спортсменам. Унікальне вино розробили у національному Інституті агрономічних досліджень. Цю наукову установу спонсорують з державного бюджету Франції.

  Жан-Луї Ескудьє, директор програми з дослідження вина: "Під час економічної кризи винороби приходять до нас і питають - що ви можете придумати, щоби допомогти нам? Тоді ми дуже швидко щось вигадуємо. Зазвичай подібні розробки потребують тривалого часу, але в умовах цейтноту ми, часом, робимо справжні відкриття".

  Секрет легкого вина - в особливих сортах винограду, менш солодких, ніж звичайні. А вміст алкоголю зменшують новою технологією дистиляції. Результати дегустації свідчать: різниці в смаку між легким та звичайним вином немає.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.72Мб)
  Попередній матеріал
  Припинили пошук самописців з Airbus'а, що розбився 01.06.09 над Атлантикою
  Наступний матеріал
  У США відкрили першу клініку лікування від Інтернет-залежності
  Теги:
  Loading...