У Франкфурті стартувало одне з найбільших автошоу світу [відео]

  Двері франкфуртського автошоу для всіх відвідувачів відкрила канцлер Німеччини, Ангела Меркель.

  Голова держави привітала виробників, які привезли на виставку найсучасніші моделі своїх машин. Темою заходу стало майбутнє галузі. І новинки автоконцернів відповідають їй якнайкраще.

  Етьєн Анрі, віце-президент компанії «Nissan» з планування виробництва: «Сподіваємося, що наш «Ніссан Нісмо» дасть поштовх зовсім новому напрямку в індустрії. Його бортовий комп’ютер може зчитувати біометричні дані водія й підлаштовувати під них роботу всієї ходової частини, разом із двигуном».

  Найбільшу ж увагу відвідувачів привернули новий «Смарт» без дверей та перший в історії компанії «Ягуар» – міський позашляховик. Виробники притримали їхню презентацію спеціально під автошоу у Франкфурті. Однією з найцікавіших новинок виставки і став концепт-кар «Кактус» від «Сітроен».

  Фредерік Дюверньє, дизайнер «Citroen Cactus»: «Головною ідеєю створення цієї машини було вилучити з неї всі турботи й стрес. Зробити так, щоби вона розслабляла водія, дала можливість йому релаксувати в салоні. Але водночас автівка мала бути й достатньо простою, практичною, міцною, захищеною та комфортабельною».

  Автошоу у Франкфурті є одним із двох найбільших у Європі. Площа виставки – дорівнює території, яку зайняли б три десятки футбольних полів. Упродовж минулих років її кожного разу відвідували по мільйону людей. Цей показ триватиме до двадцять другого вересня.

  Олександр Войтко, 5 канал

   

   

  Попередній матеріал
  Синоптики обіцяють теплу, але дощову погоду
  Наступний матеріал
  Активісти закликають легалізувати обіг зброї в Україні [відео]