фігури з піску 5.ua

У Флориді на узбережжі "виросли" піщані тотеми

На фестивалі кожен майстер мав змогу показати своє бачення фігур із піску

На узбережжі міста Кі-Вест (Флорида) у США з'явилися піщані скульптури. Там розпочався міжнародний фестиваль піщаного мистецтва.

Скульптори впродовж п'яти останніх днів карбували свої вироби. Тепер усі відвідувачі зможуть побачити трьох мініатюрних робітників, що відпочивають від тяжкої роботи всередині чиєїсь голови, велетенські тотеми, які символізують дружбу між народами та навіть розбите жіноче серце з піску.

"Багато скульпторів, які показали тут свої роботи – це фахівці світового рівня. Їхні роботи просто неймовірні! Це сучасне мистецтво. Скульптури можна сміливо виставляти в будь-якій галереї", – переконує куратор фестивалю Расті Крофт.

/
/
/
/
/
/
/

До стилю чи розмірів організатори фестивалю не мали жодних вимог. Кожен ліпив усе, що встигав.

За словами організаторів, такий вид мистецтва не надто розповсюджений порівняно, скажімо, з образотворчим або зі звичайною скульптурою. Тож такі велетенські фігури з піску на художніх виставках не знайдеш. А кожен, кому пощастило їх хоч раз побачити, згадує власне дитинство.

"Усі ми в дитинстві будували замки з піску. І ці спогади залишаються на все життя. Тож це – неповторний спосіб самовираження і чудовий вид мистецтва", – каже Крофт.

Як стало відомо, участь у фестивалі взяли шестеро майстрів – зі США, Канади та Сінгапуру. Щоб перетворити набережну американського міста на галерею, вони використали майже 7 тонн піску. 

Дивіться такожУ Китаї скульптор вже 20 років будує велетенську стародавню фортецю

Попередній матеріал
ГПУ викликає Януковича на допит як підозрюваного у держзраді
Наступний матеріал
Генпрокуратура викликала на допит Богатирьову

У Болівії до Великодня відкрився тематичний фестиваль скульптур із піску

У столиці встановили бронзову скульптуру королеві Франції