У Фінландії - змагання з носіння дружин

  В умінні якнайшвидше носити дружину - змагалися чоловіки у фінському селищі Сонкаярві. Там відбувся - Чемпіонат з перенесення жінок. Участь у змаганнях - взяли 38 пар з усього світу, а подивитися на незвичне видовище приїхали - близько восьми тисяч туристів.

  Щоби перемогти, чоловіки мусили пронести дружин треком у понад чверть кілометра завдовжки. На шляху - долали різноманітні перепони: бар`єри, піщані, трав`яні та бетоновані ділянки і навіть неглибокий басейн. Переможцем учетверте став фінн Тайсто Міттіненн. У нагороду отримав стільки пива, скільки важить його дружина. Такі чемпіонати - проводять у Фінляндії  вже 20 років поспіль. Змагання походять від історичної традиції. Ще у XIX сторіччі там часто викрадали наречених з сусідніх сіл, тож чоловіки мали навчитися рухатися з дорогоцінною ношею - якнайшвидше.

  Тайсто Міттіненн, переможець змагань: "З минулої осені я почав серйозно готуватися до цих змагань. Щодня бігав стометрівку, а також дистанції у двісті та чотириста метрів. Тренування допомогли мені перемонти і покращити минулорічний результат".

  Вейко Тервонен, організатор змагань: "Цьогоріч ми провели перемови з Пекіном та Токіо. Ці країни почнуть проводити відбіркові змагання зі швидкісного  перенесення дружин, а чемпіонів - посилатимуть до нас для участі у фінальному забігу. Тож учасників чемпіонату стає усе більше".

  Попередній матеріал
  У Євпаторії відкриють галерею скульптур [відео]
  Наступний матеріал
  Китай: невірний крок ледь не коштував каскадеру життя [відео]
  Теги: