taekker.dk

У Данії побудують сучасне зелене місто, де не буде жодного автомобіля

  У передмісті датського міста Орхус планують побудують нове місто, в якому не буде автомобілів.

  Про це повідомляє The Local.dk. Місто називатиметься Нюе (Nye), що в перекладі з датської означає "новий", і в ньому буде проживати всього 15 тис. людей.

  Архітектори планують побудувати зелене передмістя, де сучасні технології застосовуватимуться для створення гармонії між місцевими жителями і навколишньою природою. Відзначається, що в місті буде проведена трамвайна лінія, яка з'єднуватиме його з центром Орхуса. Також по всій території містечка будуть розташовані велосипедні доріжки.

  Люди, які переїдуть в передмістя на своєму автомобілі, зможуть залишити його в спеціальній зоні, розташованій в пішохідній доступності від житлових кварталів. "Ми об'єднаємо паркувальні місця у зонах, що розташовуватимуться у межах  пішохідної доступності від будинків. Це змусить жителів проходити повз сусідні будинки, що є прекрасним способом познайомитися один з одним", - розповіли у компанії забудовника.

  Нює буде побудований в оточенні лісів і полів, а також розділений на сім районів, які з'єднуватимуться парками, каналами та озерами. Автори проекту кажуть, що на будівництво міста необхідно 5 років.

  Як повідомляв 5.ua, перший у світі готель, який буде повністю забезпечуватися електроенергією від роботи сонячних батарей, відкриють в Об'єднаних Арабських Еміратах у 2017 році.

  Попередній матеріал
  Ситуація з веденням бізнесу в Україні тяжка, але поступово буде змінюватися на краще – бізнес-омбудсмен
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: сьогодні бойовики понад 50 разів обстріляли позиції українських військовослужбовців