футбол
5.ua

У Данії футбольний вболівальник ударом з 11 метрів у "дев'ятку" заробив $15 тис

  Пересічний футбольний уболівальник може заробити гроші на професійному спорті не лише у букмекерських конторах. Це довів данець Мікаель Хансен.

  Він наглядно показав, що відривати 5-у точку від дивану чи крісла на стадіоні збагачує не лише здоров'ям, а й фінансово. В перерві матчу команд данської Суперліги "Раннерс" та "Хобро" цей доволі огрядний фан одним лише ударом з 11-и метрів у "дев'ятку" збагатився на 100 тис. місцевих крон. Це приблизно $15 тис. 

  Як ми раніше повідомляли, Хамід Ішик, головний тренер турецької футбольної команди "Чорум", найняв кран, щоб подивитися матч своїх вихованців. До винахідливості наставника однієї з команд третього турецького дивізіону спонукала попередня дискваліфікація через суперечки з арбітром. За це винуватцю заборонили відвідувати футбольні зустрічі протягом 285 днів. Втім, пропустити черговий матч із затятим суперником коуч не міг, а тому звернувся по допомогу до будівельників. І домовився, щоб ті підняли тренера у люльці над ареною, тим самим забезпечивши найкращий огляд. 

  Попередній матеріал
  З полону бойовиків звільнено військовослужбовця батальйону "Айдар" Юрія Костенка
  Наступний матеріал
  У Вінниці пройшов "вишиваний" марш

  Турецький футбольний тренер дивився матч у люльці автокрану

  Китайські фанати купують медичні довідки, щоб дивитися футбол замість роботи

  Вболівальники "Динамо" посмажили сосиски на трибунах стадіону під час футбольного матчу

  Незвичний футбольний матч у Непалі