airbnb.com

У Чикаго з'явилася кімната з картини Ван Гога (фото)

Власником нерухомості вказаний сам Ван Гог

На сервісі короткострокової оренди нерухомості Airbnb з'явилася пропозиція переночувати в кімнаті, яка в деталях відтворює інтер'єр з картини художника Вінсента Ван Гога "Спальня в Арлі", йдеться у повідомленні на сайті сервісу.

Автором оголошення став Інститут мистецтв Чикаго. При цьому на Airbnb власником нерухомості вказано самого Ван Гога. Кімната розташована в квартирі чиказького району Рівер-Норт. Вартість ночівлі для двох мандрівників становить $10.

У приміщенні є двоспальне ліжко з дерев'яним корпусом і червоною ковдрою, а також два дерев'яні стільці, нічний столик, кілька картин і вішалка. На сайті зазначається, що під час перебування в квартирі гості зможуть користуватися кухнею та безкоштовним Wi-Fi. Крім того, пожильці можуть безкоштовно відвідати виставку полотен Ван Гога в Інституті Мистецтв Чикаго, де експонується картина "Спальня в Арлі". Зауважимо, що "Спальня в Арлі" - це серія картин, написана у 1888-1889 роках в Арлі. Окрім трьох варіантів картин, існують два варіанти в ескізах у листах братові Тео і Гогену. Також однією з відмінних особливостей серії є те, що художник зображує на полотнах інші свої роботи.

Як повідомляв 5.ua, наприкінці січня 2016 року мешканець нью-йоркського боро Бруклін Патрік Хортон опублікував на порталі Airbnb оголошення, в якому запропонував гостям зупинитися в "бутіку-іглу", розташованому у дворі його будинку. Вартість ночівлі в хижі Хортон оцінив у $200 на добу.

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ціни на нафту падають через дані про запаси США
Наступний матеріал
У Франції внаслідок зіткнення вантажівки та шкільного автобуса загинули 6 дітей
Loading...

Airbnb пропонує для оренди плавучий будинок у Лондоні

В Китаї пропонують орендувати друга чи подругу на свята

Фотографію картоплини продали за 1 млн євро