У Бразилії влаштовують кіносеанси для матерів з немовлятами

  Сеанси для матерів з грудними малюками влаштовують у бразильських кінотеатрах. Під час них жінки можуть розважитися і спілкуватися між собою, не залишаючи дітей без опіки.

  Упродовж таких кіносеансів - кондиціонери у залах налаштовують на комфортну для новонароджених температуру. Також знижують рівень звуку, який на звичайних показах є досить високим. Ідея заснувати кіносеанси для жінок із малюками з`явилася у групи жінок із Сан-Паулу три роки тому. Тоді ж вони створили свою асоціацію. Під її егідою за цей час бразильські кінотеатри у 14-ти містах відвідали більше 10 тисяч матерів із грудними дітьми.

  Сейла Флорес, мати: "Я постійно ходжу на такі сеанси. Жінки, які стали мамами, відмовляються від багатьох речей. Не можуть відвідувати театри і музеї. А кінопокази, на які можна приходити з малюками - це чудова можливість відпочити і поспілкуватися з подругами".

  Бьянка Балассіано, психолог: "Багатьом жінкам після народження дитини дуже складно тижнями залишатися у квартирі і не відвідувати різні культурні події. Вони цілими днями лише міняють пелюшки і годують малюків. Це викликає стрес. Тож такі кіносеанси - це чудова можливість для жінок трохи розслабитися".

  Попередній матеріал
  У "Фейсбуці" з`явилась сторінка на честь Івана Павла ІІ
  Наступний матеріал
  Рівень радіації довкола японської АЕС почав знижуватись
  Теги: