У Бразилії в метро встановили музикальні східці

  Під землю із музикою. Потішити пасажирів вирішила адміністрація метрополітену у бразильському Сан-Паулу. З її дозволу - спуск до однєї із станцій обладнали, так званим, інтерактивним піаніно.

  Щоразу, коли людина наступає на одну з чотирьох десятків сходинок - лунає нота. Нововведення набуло неабиякої популярності. Чимало пасажирів, особливо наймолодших - відтепер навмисне піднімаються і опускаються музичними сходами кілька разів поспіль, щоби зіграти улюблену мелодію. А у години пік - на станції метро лунає справжня какофонія. Облаштувала диво-сходи - місцева спортивна організація. За її планами, музика лунатиме у підземці до кінця лютого.

  Марчело де Суза, речник спортивної організації: "Ми прагнули підбадьорити мешканців міста, принести у їхнє життя - трохи веселощів та музики. А на додачу - заохотити людей до фізичної активності. Адже підійматися і спускатися сходами - набагато корисніше, аніж ескалатором".

  Віра Лучія, місцева мешканка: "Треба було оплатити рахунки, а вдома  - чекали чимало проблем, і я відчувала стрес.... І раптом - побачила сходи-піаніно. Вже за кілька кроків по них зробила  - і зрозуміла, що це неймовірно розслабляє. Усі негаразди хоч на кілька хвилин забуваються, і хочеться просто ходити музичними сходами угору і вниз. Надзвичайно потрібне нововведення!"

  Попередній матеріал
  Майже половина українців хочуть вступу до ЄС
  Наступний матеріал
  Вибух пролунав у центрі Тель-Авіва
  Теги: