У Берліні відкрилась виставка про Гітлера

  Виставка про Адольфа Гітлера відкрилась у Берліні. Вона зображує нацистького лідера не лише, як диктатора, але й як надзвичайно популярну в ті часи людину.

  На виставці представлені 600 експонатів, а також 400 фотографій та плакатів із зображенням фюрера. Серед них його бюсти, одяг нацистів, кадри зі спалюванням книжок, портрети Гітлера, намальовані дітлахами у концтаборах тощо. Зображення фюрера є навіть на тогочасних гральних картах. Утім, на виставці немає жодної особистої речі диктатора.

  Із плином часу німці стали спокійніше ставитися до особи Гітлера. Останніми роками його персонаж часто з`являється у фільмах, зокрема комедійних. Воскова фігура Гітлера є і у берлінській філії музею мадам Тюссо. Утім, два роки тому, в день відкриття музею, розгніваний відвідувач відірвав диктатору голову.  

  Сімоне Ерпель, куратор виставки: "Так, це цікава виставка. Гітлер завжди асоцієюється із відразою і, водночас, із захопленням. Він став культовою особистістю для нацистської Німеччини. Сподіваюся, нам вдалося  висловити свій погляд на тогочасне суспільство".

  Попередній матеріал
  У Франції - масові страйки проти пенсійної реформи
  Наступний матеріал
  Найменшою у світі людиною став мешканець Непалу [відео]
  Теги: