У бельгійському Антверпені відкрили виставку коштовних прикрас відомих жінок

  "Діамантові діви" - так називається виставка ювелірних прикрас кінозірок та членів королівських родин, яка відкрилася у бельгійському Антверпені. Саме діамантові кольє та діадеми поєднали відомих таких жінок як Сара Бертран, Мерилін Монро та Софі Лорен.

  "Діаманти - найліпші друзі дівчат" - ця пісенька героїні Мерелін Монро стала лейтмотивом багатомільйонного заходу. І саме зі славетною білявкою пов`язана окраса колекції - унікальний золотавий діамант "Місяць Бароди". Саме у ньому Монро рекламувала кінострічку "Джентльмени полюбляють білявок".  Жовтий діамант індійських махараджів за переказами приносить нещастя. Втім, такі легенди не лякають покупців. Та й більшість експонатів мають свою унікальну історію.  

  Вінціан ван Гротенх`юс, Експерт з діамантів: "Коштовності - це емоції, спогади, щастя. Все це дорогоцінності означали для жінок, які їх вдягали з різних нагод - на весілля чи прийоми".

  Друга частина виставки присвячена коштовностям королівських родин. Тут можна помилуватися на тіару графині Ессексу, брошку у вигляді троянди, яка належала принцесі Матільді Бонопарт, та кольє герцогині Віндзорської.

  Дженні Бітен, організатор виставки: "Знаєте, діаманти - це особливі прикраси. Спершу їх носили лише королі та імператори, бо цей камінь був дуже рідкісним, він символізував силу і владу. Першою це правило порушила фаворитка короля Генріха Сьомого. Вона також почала взягати прикраси з діамантів. Відтоді їх почали носити, щоби показати усім - "Я так само дуже важлива особа".

  Окрасою виставки стали і "зміїне" кольє з діамантів, платини та білого золота мексиканської акторки сорокових Марії Фелікс та діамантова маска "Лакрімоза", яку носила Елізабет Тейлор. Особливу увагу привертає і комплект з коштовностей, в якому Софі Лорен позувала для журналу "Вог". Є тут й діадема, у якій вісім років тому виходила заміж поп-зірка Мадонна. Діаманти залишаються найліпшими друзями дівчат - принаймні тих, хто може собі це дозволити.

  Юлія Куценко, Дар`я Тарадай, 5 канал

  Попередній матеріал
  У китайській провінції Ганьсу тривають сутички між правоохоронцями й монахами
  Наступний матеріал
  У США через анонс смерті закрили університет
  Теги:
  Loading...