У Барселоні ввели штраф за появу топлес або у бікіні

  За прогулянку топлес або у бікіні - штраф 300 євро. Такі правила діють у Барселоні із липня. Але у розпал туристичного сезону - далеко не усі їх дотримуються. Поки що поліція попереджає людей, але якщо порушника спіймають удруге - штрафу тоді не оминути.

  На  вулиці - 36 градусів тепла. На пляжах повно відпочивальників. Іспанська Барселона завжди приваблювала туристів теплом і пляжами. Тільки влітку сюди приїжджають до семи мільйонів туристів. Втім, цього сезону місцева влада приготувала для туристів одну несподіванку, а саме заборонила гуляти у купальниках та з голим торсом вулицями курортних містечок. 

  Карлос Райнер, поліцейський: "Деякі люди дуже дратуються, коли бачать напівоголених перехожих, які гуляють у такому вигляді серед міста, де поблизу немає навіть пляжів. Звичайно, пройде багато часу, коли зміниться ментальність і ми звикнемо поважати одне одного".

  Незважаючи на те, що закон вступив в силу ще у липні, поки що поліцейські не квапляться штрафувати порушників і попереджають їх на словах, що наступного разу за напівоголений вигляд доведеться викласти щонайменше 300 євро. Перехожі по-різному реагують на новий закон.

  Сімон Банано: "Не думаю, що змушувати людей вдягати сорочки та футболки потрібно, а штрафувати за голий торс взагалі неприйнятно".

  Брендан Бангнал, турист з Ірландії: "Це просто божевілля якесь - штрафувати людей за голий торс. Хай хто як хоче - так і ходить".

  Мікаель Дамо, турист з Нідерландів: "Я за те, щоби усі ходили, як годиться, а не топлес. Якщо людина не знає про таке нововведення, її попередять і наступного разу вона вдягнеться. У нас в Нідерландах теж є штрафи за прогулянку топлес".

  Інформаційну кампанію розгорнули також у готелях. Під час поселення туристам обов`язково пояснюють, що у готелях та вулицями міста гуляти топлес заборонено. А на пляжах можна купатися і засмагати лише у купальниках та плавках. Два нудистські пляжі, які були у Барселоні, відтепер закриті. За голий вигляд карають штрафом у 500 євро.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Пилова буря накрила місто Фенікс у США
  Наступний матеріал
  "Динамо" і "Ворскла" здобули перші перемоги у плей-офф Ліги Європи
  Теги: