lenta.ru

У 17-річної американки виявили алергію на воду

  17-річна жителька американського штату Юта Александра Аллен з'ясувала, що у неї алергія на воду. Здогадки дівчини підтвердив діагноз лікарів.

  Про це повідомляє Lenta.Ru, посилаючись на американські видання.

  Вперше симптоми алергії з'явилися у Аллен у 12-річному віці, коли вона відпочивала на канікулах разом з батьками. Після відвідування басейну в готелі дівчинка помітила висипання на шкірі, внаслідок чого почався свербіж.

  "Я пам'ятаю, як сиділа у ванні і намагалася не чухатися, щоб не зробити собі гірше", - розповіла Аллен.

  За інформацією видання, спочатку сім'я вважала, що у доньки реакція на хлор. Однак через деякий час алергія знову з'явилася після купання в озері, яке відоме своєю чистою водою.

  Тоді лікарі діагностували у 15-річної Аллен  алергію на воду (Aquagenic urticarial – Ред.). Захворювання це настільки рідкісне, що в медичній літературі описано всього близько 50 подібних випадків, інформує видання. Фахівці відзначили, що хвороба американки носить дегенеративний характер, тобто постійно прогресує.

  У минулому році під час поїздки в Камбоджу дівчина встановила, що схожа реакція виникає у неї в регіонах з вологим кліматом. Аллен занепокоїна тим, що в неї може початися алергія на питну воду.

  Aquagenic urticaria - одна з рідкісних форм кропив'янки. Її головний симптом - хвороблива реакція шкіри на воду. Іноді реакція проявляється лише на рідину певної температури (дуже холодну або гарячу) або при контакті з водою, в якій присутні інші речовини, наприклад, фтор або хлор.

  Попередній матеріал
  Нардепи мають входити до складу комісій, які розробляють зміни до Конституції – заступник глави АП
  Наступний матеріал
  Раді пропонують створити ТСК або робочу групу з розслідування корупції

  Італія: помідори допоможуть боротися із хворобами

  В Австралії винайшли новий метод лікування хвороб серця і судин

  Хворій на Еболу британці можуть ввести чужу плазму

  У Японії кількість хворих лихоманкою денге зросла до 144 людей