ibud.ua

Тульський завод виплатив зарплату цеглинами

  Радянський завод будівельних матеріалів у Тульській області РФ виплатив частину боргів по зарплаті співробітникам цеглинами.

  Загальна заборгованість підприємства перед працівниками сягає 4,41 млн рублів. Готової ж продукції їм видали на суму 900 тис. рублів, повідомляє Meduza.

  Завод має майже 3,7 млн рублів боргів перед бюджетом і майже 70 млн рублів боргів за кредитами. "З 20 червня 2015 року на Радянському заводі будівельних матеріалів Арбітражним судом було запроваджено спостереження, призначений конкурсний керівник. 26 листопада суд розгляне справу про банкрутство", - інформує Meduza з посиланням на російське місцеве видання.

  Виплата зарплати готовою продукцією в Росії вважається ознакою 1990-х років. Так, у 1992 році Шляхоремонтний механічний завод Свердловської залізниці замість грошей видав співробітникам каструлі, відра, чайники та інший посуд. Проте випадки бартеру відбувалися і пізніше. Так, у 2009 році інспектори з охорони праці виявили на Уралі підприємство, яке розплачувалося зі співробітниками борошном і маслом.

  Нагадаємо, наприкінці серпня в Росії в рамках проекту "Ватники Апокаліпсису" презентували ватні ласти і купальники.

  Попередній матеріал
  Луценко звернувся до Шокіна на захист затриманих одеських активістів
  Наступний матеріал
  Українська влада підтримує ідею блокади окупованого Криму - Джемілєв