Роуп-джампінг, рекорд у Бразилії
Роуп-джампінг, рекорд у Бразилії 5 канал

"Це було божевільно": у Бразилії роуп-джампери здійснили рекордний стрибок з мосту

У повітрі виникла справжня хвиля зі стрибунів. Живий ланцюг у небі розтягнувся на всю довжину мосту

Сотні бразильських екстремалів одночасно стрибнули на мотузках з мосту, утворивши у небі справжній живий ланцюг.

А перед цим на них чекала ретельна підготовка та інструктаж. У кожного учасника екстремальної розваги перевірили кріплення та перепитали про самопочуття. Адже одночасно потрібно стрибнути разом із майже 250 учасниками. За безпекою стежили ще понад 100 інструкторів. Вони кажуть, що ризики звели до мінімуму.

"Це було божевільно. Унікальні почуття, неймовірний досвід. Ти стрибаєш і відчуваєш приплив адреналіну", – ділиться враженнями учасник екстремальних розваг Лаерсіо Сантос.

Попри ретельну підготовку, стрибнути одночасно не вдалося. Різниця становила кілька секунд. Але цього вистачило, щоб у повітрі виникла не пряма зі стрибунів, а справжня хвиля. Живий ланцюг у небі розтягнувся на всю довжину мосту.

"Цей міст приблизно 30 метрів заввишки та 100 метрів завдовжки. Майже одночасно з нього зістрибнули 245 людей. Ось саме так встановлюється світовий рекорд", – коментує організатор роуп-джампінгу Алан Ферейра.

 

Нині організатори чекають на фіксацію досягнення у Книзі рекордів Гіннесса. Якщо їхній рекорд підтвердять – це стане наймасовішим у світі стрибком з мосту на мотузці.

Михайло Прудник, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Рекорд у світлинах: як парашутисти у небі творили дива – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Унаслідок децентралізації місцеві бюджети зросли на 30% - Мінфін
Наступний матеріал
Жахлива ДТП у Харкові: перша заява родичів водійки Lexus
Loading...