Тепер московським метро можна скористатись за 30 присідань

  Квиток на проїзд у метро за 30 присідань видає автомат на станції «Виставочная» у Москві. Незвичайну машину встановили в рамках підготовки до проведення Зимових Олімпійських ігор у Сочі.

  Таким чином Національний олімпійський комітет Росії спробує залучити якомога більшу кількість мешканців столиці до занять спортом. Презентували автомат кілька російських олімпійських чемпіонів. Окрім користі для здоров’я, акція принесе й економічну вигоду москвичам. Адже жетон у їхній підземці коштує майже долар. Працюватиме пристрій до 30 грудня. Зимові ж Олімпійські ігри в Сочі пройдуть у лютому наступного року.

  Олег, москвич: «Вообще, идея хорошая. Она позволяет поставить цель и достичь ее. Хорошо бы, еслибы и на проездной так заработать можно было».

  Марія Кісельова, російська олімпійська чемпіонка із синхронного плавання:«Этим проектом ми хотим показать, что каждый человек – это часть олимпийского движения».

  Олег, москвич:Вообще, идея хорошая. Она позволяет поставить цель и достичь ее. Хорошо би, еслі і на проезной так заработать можно біло.
  Марія Кісельова, російська олімпійська чемпіонка із синхронного плавання:Етім проектом ми хотім показать, что каждий человек - ето часть олимпийского двіженія.

  Попередній матеріал
  Фінальний раунд дискусій щодо Ірану – рішення можуть прийняти вже сьогодні
  Наступний матеріал
  Посол Литви натякнув: у ЄС невдоволені затягуванням вирішення проблеми Тимошенко
  Теги: