Таємні тунелі під Лондоном часів холодної війни - продадуть (РЕПОРТАЖ)

  Таємні тунелі під британською столицею - продадуть. За часів холодної війни, саме тут пролягала телефонна лінія між Кремлем і Білим домом. Утім нині - підземні приміщення - власникам не потрібні. Бункер з усім обладнанням віддадуть першому, хто заплатить високу ціну - п`ять мільйонів фунтів стерлінгів.

  Тунелі Кінгсвей пролягли на глибині 30 метрів. Зверху - станція метро та вулиці Лондона. В далекому 40-му це приміщення проектували як бомбосховище на вісім тисяч осіб. Утім, згодом - віддали військовим розвідникам. Пізніше тут були архіви, а за часів холодної війни - важливий центр телефонної комутації. Саме тут "зв`язували" розмови Кремля та Білого дому.

  Рей Гейпс, колишній працівник тунелів: "У 18 років працювати в такому місці - було надзвичайно цікаво. Хто ще має такий досвід?"

  Нинішній власник об`єкта - компанія "Брітіш Телеком" - давно не використовує потенціал тунелів. Вони обладнані вентиляцією та електрикою, проте вимог сучасної телефонії не задовольняють. Окрім залишків обладнання та присмаку історії, майбутні покупці одержать колишні їдальню та бар для працівників. Єдина вагома проблема, що стримує клієнтів, - це вхід до тунелів. Наразі спуститися до бункера можна лише двома невеличкими ліфтами.

  Девід Гей, представник "Брітіш Телеком": "Ми маємо бути практичними. Усе таємне обладнання ми вже передали до музеїв, час подбати про приміщення. Це унікальна пропозиція. Сім тисяч квадратних метрів у серці Лондона, коридори завдовжки півтора кілометра. Коли ще така власність з`явиться на ринку?"

  12 років тому "Брітіш Телеком" вже намагалася продати унікальний об`єкт, проте - невдало. Цього разу - торгам організували широку рекламну кампанію. Головне її завдання - привабити клієнта із грішми та фантазією. А на що він перетворить підземелля - дискотеку чи архів - власникам байдуже.

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.47Мб)
  Попередній матеріал
  Рекордна кількість стрічок претендує на Оскар в номінації "Кращий іншомовний фільм"
  Наступний матеріал
  У Києві стартує "Молодість"
  Теги:
  Loading...