mobilesyrup.com

Swatch презентує модель годинника з функцією підтримки мобільних платежів

  Швейцарська Swatch Group AG, найбільший світовий виробник годинників, має намір в липні або серпні 2015 року презентувати модель годинника з функцією підтримки мобільних платежів.

  Про таке повідомляє агентство Bloomberg, передає "Інтерфакс-Україна".

  Як зазначає видання, у моделі годинника Swatch New Gent буде використана технологія бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії - 3-5 см - Near Field Communication. Це  дозволяє здійснювати безконтактний обмін даними між мобільними телефонами, смарт-картами, платіжними терміналами, системами контролю доступу та іншими пристроями.

  Як зазначив головний виконавчий директор Swatch Ніколас Хайєк, нова модель Swatch New Gent буде коштувати приблизно на 5 швейцарських франків, а це близько $ 5,49, дорожче звичайної моделі Swatch Gent, ціна якої становить 70 франків і вище.

  Модель годинника Swatch з підтримкою мобільних платежів стане дешевшим конкурентом Apple Watch, вартість яких починається від $349, пише видання.

  Видання також відзначає, що інші виробники традиційних годинників теж намагаються додати електронні функції у свою продукцію. Наприклад, Cie. Financiere Richemont SA планує продавати "розумні" годинник бренду Montblanc за 350 євро, LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SE має намір у цьому році представити власний пристрій бренду TAG Heuer вартістю $1400. В той же час, Swatch планує створити партнерство з "великою і глобальною" компанією у сфері кредитних карт, яка запропонувала їй "легкі" шляхи для старту роботи.

  За словами Хайека, компанія, ймовірно, буде використовувати технологію NFC і в інших своїх брендах.

  Попередній матеріал
  Український літак Ан-178 сьогодні вперше злетів у небо
  Наступний матеріал
  Учасників Другої світової війни можна вшанувати на сайті "Поле пам’яті"

  Apple почала продажі Apple Watch

  У Сан-Франциско презентували можливості Apple Watch та розповіли про ціни на пристрій

  Вінницький винахідник створив спеціальний годинник для бійців АТО

  В США губернатора посадили за $165 тис. "подарунку" і годинник "Ролекс"