Кальян, куріння кальяну
Кальян, куріння кальяну 0564.ua

Супрун розповіла, чому небезпечно під час пандемії курити кальян

  Читайте по-русски
  Вона навела випадок у Німеччині, де зафіксували спалах 36 випадків інфікування, які пов’язують з курінням кальяну в барі

  В час пандемії треба знати, що окрім герпесу, туберкульозу, гепатиту А й іншого непотребу через кальян можна ще й захворіти на COVID-19. Ексочільниця МОЗ Уляна Супрун розповіла, чому небезпечно курити кальян у період пандемії COVID-19.

  Як приклад, вона навела випадок у Німеччині, де зафіксували спалах 36 випадків інфікування, які пов’язують з курінням кальяну в барі. 

  Коронавірус передається через одноразові мундштуки, які дають в кальянних барах, вони не більше, ніж омана безпеки захисту від інфекції. Адже є ще трубки й резервуари з водою, де можуть накопичуватися патогени. Навіть, якщо їх ретельно дезінфікуватимуть після кожного з гостей бару, курці кальяну ширять мікробів з усіма, з ким розкурюють його. Особливо, коли люди видихають кальянний дим у повітря.

  Так, Національний інститут здоров'я в журналі Канадської медичної асоціації опублікував заяву, що куріння кальянів становить загрозу непропорційного підвищення частоти COVID-19 серед молоді.

  Як повідомляв 5.UA, президент Володимир Зеленський заявив, що його оштрафували за відвідування кафе в Хмельницькому під час карантину. 

   

   

  Попередній матеріал
  Поліція просить про допомогу: у Києві з дитячого центру реабілітації зникли одразу дві дівчинки
  Наступний матеріал
  У ЗСУ вже 171 хворий на коронавірус
  Loading...