lb.ua

Стів Джобс та Білл Гейтс стануть героями бродвейського хай-тек мюзиклу

  21 квітня 2016 року в бродвейському театрі Лонгкар почнуть показувати мюзикл, в основі якого - суперництво двох великих IT-компаній Microsoft і Apple.

  Це сучасна комедія, в якій розповідається про протистояння засновників - Стіва Джобса і Білла Гейтса, повідомляє видання Engadget.

  Постановка називається Nerds ("Ботаніки") і є комедією.  Білети вже у продажу, хоча невідомо, як довго триватиме мюзикл. Перший виступ заплановано на 21 квітня 2016 в Longacre Theatre в Нью-Йорку. Враховуючи, що це буде мюзикл про IT-компанії, організатори постаралися залучити в постановку сучасні технології.

  Наприклад, будуть використовуватися голограми і спеціальний мобільний додаток для глядачів, за допомогою яких вони зможуть спілкуватися між собою і управляти постановкою - публіка сама вирішить, яким буде закінчення постановки. Сценарій мюзиклу написали Джордан Аллен-Даттон і Ерік Вайнер, які працювали над пародійним мультсеріалом "Робоцип". Режисером стала Кейсі Хьюшон, яка вже зробила кілька бродвейських постановок. За хореографію відповідає лауреат премії "Еммі" Джош Бергассе. Музику ж написав Хел Голдберг.

  Як повідомляв 5.ua, 6 жовтня 2011 року помер засновник Apple Стів Джобс. У тому ж році біографія Джобса стала бестселлером року. 

  Попередній матеріал
  Екіпаж МКС вийшов у відкритий космос
  Наступний матеріал
  Окрім Києва на карантин можуть закрити школи іще в кількох регіонах
  Loading...