Студенти, абітурієнти
Студенти, абітурієнти Depositphotos

Стало відомо, який український університет потрапив до світового рейтингу працевлаштування випускників

  Саме Київський національний університет імені Тараса Шевченка зайняв позицію в межах від 301-500 місця

  Компанія QS Quacquarelli Symonds склала новий рейтинг університетів світу за якістю працевлаштування випускників (QS Graduate Employability Ranking-2019). Про це повідомляє "УНІАН".

  Зазначається, що до топ-500, вперше за два роки, потрапив український університет. Саме Київський національний університет імені Тараса Шевченка зайняв позицію в межах від 301-500 місця.

  Своєю чергою, лідером рейтингу по працевлаштуванню випускників став Массачусетський технологічний інститут. На другому місці опинився Стенфордський університет, а на третьому – Університет Каліфорнії (Лос-Анджелес). На четвертому місці – Гарвардський університет, а замикає ТОП-5 – Університет Сіднея.

  Також, було оновлено рейтинг 1000 кращих університетів світу-2019 за версією The QS World University Rankings. Зокрема, шість українських вузів увійшли у цей рейтинг, проте з деякими змінами. Так, трійка кращих українських вузів погіршила позиції. Харківський національний університет імені Каразіна посів 481 місце. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 531-540 місце, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" – 601-650 місце. Проте Національний технічний університет "Харківський політехнічний університет", зберіг свої позиції на 701-750 місці. Також у рейтинг увійшли Сумський державний університет і Львівський національний політехнічний університет, вони опинилися на 751-800 місці. А ось Донецький національний університет імені Василя Стуса вибув із рейтингу.

  Як повідомляв 5.UA, на основі даних звіту Українського центру оцінювання якості освіти про результати ЗНО-2018 року, КНП "Освітня агенція Києва" склала рейтинг навчальних закладів середньої освіти у Києві.

  Попередній матеріал
  Балух вимушений вживати сильні знеболювальні – адвокат
  Наступний матеріал
  Підірвався на розтяжці: на Луганщині загинув місцевий мешканець

  Безвізовий доступ до 90 країн: Україна посіла 24 місце за "силою паспорта"

  "Riverine-2018": в Одесі стартували навчання військових моряків

  Найкращі боксери планети: Ломаченко й Усик увійшли в новий рейтинг BoxRec

  Урочистості з нагоди початку нового навчального року – відео

  В Україні відзначають День знань: чим здивує новий навчальний рік

  Таргани і кімната на 8 осіб: журналісти перевірили київські гуртожитки на готовність до проживання