Сором`язливим британцям пропонують знайомитися у пітьмі (РЕПОРТАЖ)

  Темрява тепер не просто друг молоді, а найсприятливіший спосіб для тих, хто шукає собі пару, але занадто сором`язливий, щоби знайомитися на вулиці чи навіть призначати побачення через Інтернет. Побачення всліпу у Великій Британії перетворили на побачення у пітьмі. І тут головне - почути співрозмовника.

  Рандеву у темряві завоювали популярність у Штатах і перестрибнули через океан. Тепер їх пропонують на лондонських сайтах знайомств. Дотепер популярний у Лондоні ресторан "У темряві" пропонував відвідувачам лише перекусити в пітьмі, тепер же у темряві можна і познайомитися. Одна з компаній, що пропонує знайомства через Інтернет, вирішила організовувати тут побачення всліпу.

  Гілз Поттер, представник компанії: "Нам подобається пропонувати нашим зареєстрованим учасникам щось незвичайне. За допомогою сайту вони можуть спілкуватися, але це дещо зовсім інше, коли ви приходите сюди на побачення. Тут люди руйнують усі бар`єри між собою, коли зустрічаються в цілковитй темній кімнаті".

  Спеціальна кімната розрахована на шістдесят відвідувачів, а обслуговують у ній незрячі офіціанти. Якщо ж знайомство виявиться вдалим, і гості ресторану вирішать роздивитися один одного - до їхніх послуг інша, освітлена кімната.

  Компанія-організатор влаштовує побачення всліпу лише раз на місяць, тож майже три з половиною мільйонів користувачів сайту мусять дочекатися своєї черги для рандеву у мороці. І хоча не всі з тих, хто вже наважився на подібне, готові повторити свій досвід, усі вони переконані - варто спробувати це хоча б раз у житті.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.10Мб)
  Попередній матеріал
  Львівських безхатченків залучають до бізнесу (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  До одеського дитячого притулку завітала мати Сильвестра Сталлоне (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...