Сьогодні через особливу дату відбулись десятки тисяч весіль по всьому світі

  Кілька десятків тисяч пар світу взяли шлюб сьогодні через особливу дату - 11-ий день 11-го місяця 11-го року. Люди вірять - таке співпадіння принесе щастя у подружнє життя. Лише у Азії зареєстрували понад десять тисяч весіль. В Америці щасливих молодят було аж 23 тисячі, Європа ж обвінчала майже 30 тисяч пар.

  Двадцятитрирічна наречена Джи Тінгтін з Гонконгу завжди мріяла випробувати магію чисел та взяти шлюб у незвичний день. Сьогодні у її країні не лише день 6 одиниць, але і свято - День холостяка. Традиція його святкування складається не лише з вечірок та дружніх обідів, але і побачень, щоби позбутися холостяцького життя. Наречена Тінгтін вбачає у сьогоднійшньому дні гарантію міцного шлюбу.

  Джи Тінгтін, наречена: "Сьогоднішній день - це ніби перехід від самотності до щасливого шлюбу, це наш спосіб попрощатися із холостяцьким життям, окрім того - така гарна дата змусила нас призначити церемонію на сьогодні".

  11 листопада до вподоби молодятам ще й тому, що 6 одиниць у свідоцтві про шлюб, за нумерологічними прогнозами, ознака єдності двох людей, як одного цілого. Світові весільні агенції отримали тисячі заявок на проведлення церемоній. Закохані з Індії , Сюзан та Вінод, заяву про шлюб подавали за 2 роки до омріяної дати.

  Наречена: "Сьогодні день народження мого коханого, отже - день особливий для нього. Окрім того, він був дружбою на 10-ти весіллях, на 11-му він буде нареченим. Сам бог велів брати шлюб у такий день".

  11 листопада закохані у всьому світі обрали ще й через цілком прагматичні цілі: дата припала на кінець тижня - п`ятницю. Одружитися на гарну дату молодята зможуть ще й наступного року - 12 грудня. А от потому повне співпадіння усіх цифр доведеться чекати аж у 2101 році.

  Попередній матеріал
  У Німеччині стартував сезон карнавалів
  Наступний матеріал
  Закриття шкіл у Макіївці додало проблем учням та їхнім батькам [відео]
  Теги: