Скрипку з «Титаніка» продали за $1,5 млн

  Скрипку, під звуки якої тонув «Титанік», продали за рекордні півтора мільйони доларів. Це утричі більше, ніж сподівалися вторгувати організатори аукціону у Великій Британії.

  Запеклі торги за інструмент тривали усього десять хвилин. Новий власник робив ставки телефоном, і побажав зберегти своє ім’я у таємниці.

  Зіграти на придбаному інструменті він не зможе: скрипку пошкодила морська вода. Інструмент належав керівникові музичного ансамблю, що розважав пасажирів на «Титаніку» сто років тому. Коли корабель зіштовхнувся з айсбергом, музикант заховав інструмент у валізу, а ту – прив’язав до себе, щоби не загубити. На той час скрипка коштувала  менше 100 доларів.

  Пітер Бойд-Сміт, колекціонер речей з «Титаніка»: «Гадаю, ніхто з організаторів розпродажу і не сподівався отримати за інструмент таку фантастичну ціну. Тож аукціон пройшов більш ніж успішно».

  Ендрю Олдридж, власник аукціонного дому: «Це був унікальний лот, і за нього заплатили унікальну ціну. Щодо покупця – можу лише сказати, що він мешканець Великої Британії, тож скрипка не полишить межі нашої держави».

  Попередній матеріал
  Багатотисячні мітинги в Римі – натовп намагався штурмувати мінфін
  Наступний матеріал
  У столиці Чилі провели рекордний зомбі-парад
  Теги: