Скандал: В штабі Обами назвали Клінтон "чудовиськом"

  Перші жертви політичних баталій між кандидатами у президенти США. У штабі Барака Обами летять голови. У відставку пішла одна з керівників виборчого штабу - жінка необережно назвала суперницю свого боса, Гілларі Клінтон, "чудовиськом".

  Саманта Пауер, професор Гарвардського університету та лавреат Пулітцерівської премії консультувала Обаму щодо зовнішньої політики. Тепер вона вибачається за сказане. Втім, підставляє Обаму Пауер не вперше. Кілька днів тому в інтерв`ю Бі-Бі-Сі вона досить обтічно прокоментувала плани кандидата щодо виводу військ з Іраку. Цим одразу скористалися штабісти Клінтон.

  Саманта Пауер, колишня помічниця Барака Обами: "Я просто боялася, що наша кампанія може провалитися. Це був просто вибух емоцій. Я завсім не хотіла казати це публічно і гадки не мала, що мої слова запишуть. Дуже шкодую, що я так підставила Барака Обаму, він справді чесний політик, який прозоро веде свою кампанію. Більше ми з ним не працюватимемо".

  Конкуренція між Бараком Обамою та Гілларі Клінтон настільки загострилася, що політологи вже говорять про те, що через суперечки обидва можуть втратити прихильників і тим самим збільшити щанси республіканців на перемогу.

  Попередній матеріал
  Європа задоволена виборами у Вірменії
  Наступний матеріал
  20 тисяч юнаків призовуть до армії,- указ Тимошенко
  Теги:
  Loading...