Скандал на прес-конференції Берлусконі

  Скандал на прес-конференції Сильвіо Берлусконі. Італійський прем`єр-міністр брутально висварив журналіста, що перебивав його виступ.

  У доповіді Берлусконі звинувачував опозицію, котра, за словами прем`єра, перешкоджає кандидатам провладної партії балотуватися у місцеві органи влади.  

  Журналіст Рокко Карло-маньйо перебив виступ політика і поставив запитання щодо корупції. Прем`єр відмовився відповідати. Але представник преси наполягав на своєму. Втрутитися у ситуацію довелося міністрові оборони. Він підвищив голос на журналіста, а згодом схопив його за комір з криками: "Сиди тихо, невІгласе!". Зрештою і Берлусконі не утримався від коментарів.

  Сильвіо Берлусконі, прем`єр-міністр Італії: "Коли я спілкуюся з колегами із урядів інших держав, вони виказують до мене велику повагу. Хочу нагадати Вам, що я не тільки прем`єр-міністр, але й олігарх, і це доповнює мою характеристику політичного діяча. А ви зухвало поводитеся і жалюгідно виглядаєте. Розумію, чому ви такий злий - бо щоразу, коли дивитеся у дзеркало вранці - це псує вам настрій на цілий день".

  Попередній матеріал
  Forbes: Найбільше багатіїв світу мешкають у Нью-Йорку
  Наступний матеріал
  Чергова затримка у зведенні Львівського стадіону
  Теги: