Сіднейська опера - відкрила новий сезон [репортаж, відео]

  Сіднейська опера - відкрила новий сезон. Цьогоріч - незвичним способом. Перед однією з найвідоміших будівель у світі - з`явилася величезна надувна скульптура.

  Відвідувачі можуть зайти всередину цієї скульптури. Переходи дивної форми мають різнобарвне освітлення, лунає музика. Щоби подолати понад кілометр ходів, потрібно близько 20 хвилин.

  Річард Еванс, керівник Сіднейської опери: "Це схоже на гігантський надувний батут, до якого діти з батьками можуть зайти та отримати неймовірні враження. Відчуття дуже незвичні. Цього літа ми плануємо продати понад сто тисяч квитків на цю виставку. Чекаємо і на місцевих, і на туристів, що прийшли подивитися на будівлю опери".

  Скульптура під назвою Міразозо - справа рук арт-групи Повітряні арітектори. На її створення митці витратили 3 місяці. Всі деталі поєднували - вручну.

  Джеймс Стивенсон, менеджер виставки: "Це безшовна структура, що надувається і так тримає форму. Вона дуже тонка - лише  півмілліметра завтовшки".

  Міразозо - не єдина принада для туристів перед будівлею опери. На глядачів також чекає театральна інновація. Це - вулична вистава під назвою "Мило". Вона поєднує елементи акробатики, кабаре та комедії. Дійство відбувається всередині та навколо звичайної ванни.

  Клодель Дуче, акторка: "У виставі ванна є метафорою всього життя. Доволі дивно потім повертатися до власної ванни - моє ставлення до неї змінилося".

  Літній сезон у театрі дуже насичений. 40 вистав на тиждень - це як опера, так і концерти. Цього тижня - виступає цирк Ле гранд Серк, відомий карколомними трюками. Сіднейська опера знана в світі не лише як сучасний мистецький центр, але й як архітектурна пам`ятка. Ця будівля, збудована в 1973му, внесена до всесвітнього спадку ЮНЕСКО. 

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Лондонський суд змінив Ассанжу умови звільнення під заставу
  Наступний матеріал
  Історія українського моряка, що побував у полоні піратів [репортаж, відео]
  Теги: