Шведська принцеса одружується з американським банкіром

  До монаршого весілля готуються у Швеції. Вже завтра наймолодша донька короля Карла XVI Густава - Мадлен - візьме шлюб з американським банкіром Крісом О'Нілом. Святковий бал з цієї нагоди відбудеться у королівській резиденції у Стокгольмі.

  На урочистості запросили близько півтисячі осіб. Зокрема, представників усіх монарших родин Європи. А мешканці міста та туристи зможуть побачити молодят, коли їхня карета прямуватиме до палацу після вінчання. Мадлен - четверта у лінії спадкоємців шведського престолу. Зі своїм обранцем познайомилася у Нью-Йорку, де працювала після розриву з попереднім нареченим. Кріс О'Ніл - мільйонер, але походження має не аристократичне. Втім, мезальянс шведську королівську родину не лякає. Три роки тому інша донька Карла-Густава, принцеса Вікторія, побралася з власним тренером із фітнесу.

  Місцевий мешканець: "Гадаю, завтра тут буде справжній натовп, збереться не менше людей, ніж у день весілля Вікторії. Побачити молодят із королівської родини - дуже цікаво. Це те, про що потім можна розповідати онукам".

  Попередній матеріал
  Китай потерпає від паводків - є загиблі
  Наступний матеріал
  Грецькі медики протестують проти політики уряду
  Теги: