vk.com

Щоб повернути дружині дорогий ноутбук, чоловік викрав його у своєї коханки

  Інцидент стався увечері у Кривому Розі. До правоохоронців зателефонувала мешканка міста і повідомила, що потребує їхньої допомоги.

  Про це повідомляє прес-служба МВС України у Дніпропетровській області.

  По прибуттю до правоохоронців звернулася 25-річна жінка, яка схвильовано повідомила, що вчора вночі до неї приходив її нещодавній партнер по бізнесу, а за сумісництвом - коханець. Жінка плутано розповіла, що полюбовники посварились. Після цього 40-річний залицяльник кудись хутко зник. Разом з ним зник і дорогий ноутбук, в якому, за словами заявниці, знаходилась купа важливої конфіденційної інформації.

  Після багатьох марних спроб додзвонитися коханцеві, ошукана панночка остаточно вирішила звертатися до поліції. Горе-викрадача довго шукати не довелося: той спав у власній квартирі.

  Несподіваному візиту правоохоронців засмутилася хіба дружина правопорушника, до цього дня вона не сумнівалася в тому, що її чоловік - ідеальний сім'янин.

  Герой історії, б'ючи себе в груди, запевняв присутніх, що ноутбук дав подрузі у тимчасове користування, але після остаточного розриву "з легковажною фурією" твердо вирішив повернути дорогу річ своїй дружині. З'ясувалося, що саме у власної жінки чолов'яга і "позичив" комп'ютер.

  Втім, де правду казав зловмисник, а де брехню, покаже слідство. Його доправили до відділення поліції, де був оформлений протокол, матеріали зареєстровані в журналі єдиного обліку. Також розпочато досудове слідство - викрадення чужого майна (крадіжка).

  Історія стала великим одкровенням для обох жінок злодюжки-ловеласа. Втім, кожну здивувало своє. Законну дружину вразило, що шанований нею чоловік – насправді утримував за рахунок скромного сімейного бюджету свою молоду пасію.

  Попередній матеріал
  Високої активності депутатів в обговореннях бюджету і податкової реформи немає – Яценюк
  Наступний матеріал
  У наступному році доходи населення зростуть на 12% - Яценюк