Ще одного пінгвіна з Тбіліського зоопарку знайшли на АЗС

  Працівники автозаправної станції у столиці Грузії Тбілісі знайшли на своїй території пінгвіна, який втік із зоопарку під час повені у ніч на 14 червня.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". АЗС знаходиться недалеко від зруйнованого зоопарку. Як зазначає видання, пінгвіна вже повернули в зоопарк.

  Як ми раніше повідомляли, пінгвін, який втік із Тбіліського зоопарку під час повені, дістався до кордону з Азербайджаном. Тварину знайшли біля Красного мосту, розташованого на річці Храмі. Відстань від Тбілісі до моста, який розділяє Грузію з Азербайджаном, становить близько 60 км.

  Нагадаємо, нищівна повінь спричинила зсув ґрунту в ніч проти 14-го червня поблизу Тбілісі. Як наслідок, у руслі річки Вере накопичилися вода, яка згодом зруйнувала дамбу і обвалилася на столицю зсувами бруду. Селевий потік фактично знищив зоопарк Тбілісі. Загинуло більше половини тварин, десятки втекли, у тому числі такі небезпечні хижаки, як ведмеді, тигри, вовки і лев. Деяких з них пізніше застрелили фахівці з вилову тварин.

  Попередній матеріал
  Якщо "Торнадо" не допустить слідчих на свою базу, доведеться діяти силою – Матіос
  Наступний матеріал
  Верховна Рада зробила перший крок до пропорційної системи з відкритими списками на місцевих виборах