Санта-Клаус подорожує світом [сюжет, відео]

  Мільйони людей в цілому світі - в очікуванні Різдва. Його зустрічатимуть католики, протестанти і представники інших християнських конфесій, які живуть за григоріанським календарем. За подорожжю Санта-Клауса слідкує Національна аерокосмічна агенція США.

  Увага усього світу прикута до Санта-Клауса. Він прямує з Північного полюса і його санчата вже пролетіли над Новою Зеландією та Японією. За подорожжю слідкує аерокосмічне агенство НАСА. Усю інформацію подає на своєму сайті. Маршрут різдвяного діда можна дізнатися і за телефоном - у НАСА працює спеціальна служба операторів. Надвечір Санта-Клаус прогайне над Євразією, Африкою та Канадою і фінішує у США. У мішку він везе шістдесят тонн подарунків. Здебільшого діти просили у листах відеоігри і цифрову техніку. Очікується, що до опівночі Санта впорається зі своєю місією.

  Джоанна, ельф: "Цього року діти просили здебільшого різні відеоігри. Щоби вони могли весело проводити час із друзями і близькими".

  Емі Коейтс, мешканка Великої Британії: "Я хочу диск Майкла Джексона. Певна, Санта мені його подарує".

  Куртіс Робертс, мешканець Великої Британії : "Я замовив Санті цифровий фотоапарат".

  Цими днями символ Різдва - Санта-Клаус - на кожному кроці. Його можна зустріти на вулиці або у крамниці. Він роздає ласощі та фотографується з дітлахами, і навіть влаштовує аква-шоу. В Італії Санта-Клаус виявився справжнім суперменом і заарештував крадія. Як виявилося, різдвяний образ насправді використав поліцейський, щоби не сполошити злочинця. Утім, не всі вважають Санта-Клауса символом Різдва. Німецькі католики хочуть взагалі його заборонити. Його місце має зайняти Святий Ніколаус - єпископ, який жив у чотирнадцятому столітті і робив добрі справи.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Негода паралізувала транспортне сполучення у країнах ЄС [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  ГПУ затримала колишнього голову Дніпропетровської ОДА
  Теги: