Санта-Клаус побажав усім дітям світу стати друзями

  Сучасний Санта-Клаус не дуже схожий на християнського святого – хіба що іменем. Головне чудо, йому доступне – дивовижна працездатність: встигає обдарувати мільйони дітей і одночасно побувати у найрізноманітніших куточках світу. Та все ж, офіційно – мешкає Санта-Клаус у Фінляндії, за полярним колом.

  Вхід до резиденції – безкоштовний. Заробляють – на фотографіях і сувенірах. Знімати на свої камери неможна, а за флешку зі світлинами й відео доведеться віддати 50 євро. Гості платять, бо зустріч із Сантою триває лише 1-2 хвилини, а в пам’яті її затримати якось хочеться.

  Санта-Клаус: «Моє бажання таке: щоби усі діти, у всіх школах по всьому світу стали друзями. Допомагали одне одному, підтримували... Тоді весь світ буде кращим!»

  Разом із казковим Дідом мешкають та працюють ельфи-помічники. Вони ж на свята обслуговують місцеву пошту.

  Анніка, ельф: «Це і звичайна пошта, і головне поштове відділення Санта-Клауса. Ми одержуємо листи до Санти з різних куточків світу, сортуємо їх за країнами, відкриваємо і всі разом читаємо. Щороку – близько півмільйона листів».

  Загалом, на різні адреси Санта-Клауси, Миколаї та Діди Морози одержать цього року рекордні 8 мільйонів листів. Це – офіційні підрахунки Всесвітнього поштового союзу.

  Зустрітися із Сантою може бути навіть простіше, ніж написати йому листа. В американському штаті Північна Кароліна, наприклад, діди у червоно-білому сидять на входах до зоо-крамниць. Фотографуються з тваринами і збирають гроші на благодійність.

  В столиці Перу самих тварин вбирають в костюми Санта-Клаусів з тією ж метою – зібрати гроші на благо тварин.

  Тессі Еспіноса: «Собаки – частина Різдва! Вони – члени родини!»

  Еріка Гогін Армас, організаторка: «Чимало людей лишають для своїх собак подарунки під ялинками. Дбають про них і намагаються влаштувати якомога веселіше свято».

  Позитивний настрій – головна риса сучасного Санта-Клауса. Яка б не була мета – заробити гроші, підтримати благодійність чи просто розважитися – усе робиться з усмішкою на обличчі.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  До святого Миколая на Прикарпаття надійшло більше 25 тисяч листів [відео]
  Наступний матеріал
  Льовочкіну в заступники призначили Чмиря
  Теги:
  Loading...