Салон краси для собак відкрили в Індії

  Салон краси для собак відкрили в Індії. Чотирилапим там пропонують цілу низку послуг: від купання до педикюру та зачіски.

  Господарі собак також можуть замовити для своїх улюбленців - курси масажу і дресирування. У майбутньому власники собачого спа-салону- планують розширити спектр послуг. Вже найближчим часом - почнуть робити чотирилапим клієнтам спеціальні косметичні маски для морди та тіла. А також - запровадять курс ароматерапії, що допоможе псам позбавлятися стресу. Любителі собак - від нововведення у захваті. Втім, побавити свого улюбленця процедурами у спеціалізованому спа-салоні можуть лише заможні. Один візит туди коштує близько 35 доларів.

  Сурешкумар, власник салону краси для собак: "Досі у нашому штаті не було салонів краси для собак. А потреба у них - існувала. Часто у родині, де працюють і чоловік, і дружина, людям просто ніколи приділити необхідну увагу домашньому улюбленцю".

  Джитін Джозе, власник собаки: "Новий салон - для нас справжня знахідка. Він допомагає заощадити час, там працюють професіонали, які можуть запропонувати нашим улюбленцям найкращий догляд".

  Попередній матеріал
  Нобелівську премію миру присудили трьом захисницям прав жінок
  Наступний матеріал
  Мельниченка оголосили у загальнодержавний розшук
  Теги: