Російських школярів до своїх таборів запрошує Північна Корея

  Генеральний консул КНДР у місті Находка Ім Чхон Ір запропонував російським школярам із Якутії відпочивати в піонерських таборах Північної Кореї.

  Таку пропозицію він зробив під час зустрічі з міністром з федеративних відносин та зовнішніх зв'язків Якутії Володимиром Васильєвим, повідомляє "Сноб" з посиланням на офіційний сайт уряду республіки.

  Консул також зазначив, що КНДР вже тісно працює з іншими суб'єктами Далекосхідного федерального округу: в Приморському краї КНДР вирощує сою і кукурудзу і поставляє свиней на одну з приморських ферм.

  В цілому учасники зустрічі визначили пріоритетні напрямки співпраці регіону з Кореєю: збільшення товарообігу та співробітництва в сільському господарстві та розвиток туризму та дитячого відпочинку.

  За словами консула, КНДР приділяє велику увагу розвитку в'їзного туризму. Їм Чхон Ір підкреслив важливість культурних і гуманітарних зв'язків між регіоном і Кореєю і подякував за підтримку участі команди КНДР у міжнародних спортивних іграх "Діти Азії".

  "Російсько-Корейські дружні стосунки завжди були традиційними. А зараз політичні відносини між нашими країнами розвиваються як ніколи продуктивно", - підкреслив північнокорейський консул.

  Попередній матеріал
  Кримськотатарський канал ATR опівночі припинить мовлення на півострові
  Наступний матеріал
  Одеський волонтер, в якого стріляв кілер, перебуває у тяжкому стані

  Росія і Північна Корея оголосили 2015-ий роком дружби

  Північна Корея вважає цілком виправданою анексію Криму Росією

  КНДР: встановленням новорічної ялинки Південна Корея оголошує нам війну

  Вануату запропонувала Росії безвізовий режим