YouTube / Nima Sh

Російські вчені випустили ролик про зіткнення Чумацького шляху й Андромеди - схожі відео у світі оприлюднювали ще шість років тому

  Телестудія Роскосмоса випустила ролик про те, яка катастрофа чекає галактику Чумацький Шлях, в якій знаходиться Земля, у майбутньому.

  Про це повідомляє Meduza.

  Подібні ролики вже були оприлюднені на YouTube y 2009 році, а також у 2012-му. Про зіткнення галактик Чумацький Шлях і Туманність Андромеди навіть йдеться у статті Вікіпедії. Відео ж Роскосмосу з'явилося на YouTube 7 січня 2016 року. 

  Російський астрофізик Рашид Сюняєв розповів, що побачать земляни, якщо вони ще будуть населяти планету: "Це буде дуже невеселе видовище для землян. Сонячна система відчує надзвичайне прискорення, нас викине з площини нашої галактики кудись далеко. Це буде дивовижний політ через кашу з зірок".

  Нагадаємо, що за прогнозами вчених із різних країн, через 4 млрд років наша галактика зіткнеться з галактикою Андромеди, що знаходиться зараз за 2,5 млн світлових років від нас. Через кілька мільйонів років після зіткнення дві галактики остаточно зіллються в єдине ціле. 

  Як повідомляв 5.ua, 27 серпня 2015 року в Росії в рамках проекту "Ватники Апокаліпсису" презентували ватні ласти і купальники.

  Попередній матеріал
  До розчищення доріг у Києві залучено більше 500 одиниць техніки
  Наступний матеріал
  Негативний результат референдуму в Нідерландах може спровокувати континентальну кризу – Юнкер