офіційний сайт РПЦ

Російська церква подякувала ватажку комуністів Зюганову за боротьбу з "антисовєтизмом"

  Московська єпархія РПЦ подякувала голові КПРФ Геннадію Зюганову за відкритий лист на адресу патріарха Кирила Гундяєва під назвою-лозунгом "Покінчити з антисовєтизмом – обеззброїти супротивників Росії".

  Подяку опублікував сайт партії у вівторок, 31 березня, передає "Дождь".

  "Упевнений, що і сьогодні, коли перед країною (Російською федерацією – Ред.) стоять нові виклики та загрози, спільними зусиллями Російської православної церкви, інших традиційних релігій Росії, державної влади, громадських сил та всіх людей доброї волі ми зможемо вибудувати духовно сильну, морально здорову і економічно стабільну державу російську", – відповідає у радянському стилі головному комуністу речник РПЦ протоієрей Всеволод Чаплін.

  9 лютого Зюганов опублікував відкритий лист, в якому закликав боротися з антисовєтизмом. Захід, на думку лідера КПРФ, вибудовує "єдиний фронт проти Росії", тож для боротьби з ним ватажок КПРФ чомусь закликав боронити рештки щезлого 23 роки тому радянського режиму. "Антисовєтизм агресивний, наполегливий, винахідливий і тому заразний. Його бацили спонукають владу сором'язливо драпірувати будівлю Мавзолею під час урочистих заходів на Красній площі", – роз’яснив комуніст церковникам.

  В РПЦ, вочевидь, високо оцінили духовні перспективи плану не драпірувати мавзолей і боротись з антисовєтизмом, за що і подякували. "Спрямована Вами інформація прийнята до відома і буде використовуватися при формуванні порядку денного церковно-суспільних відносин", - пообіцяли церковники.

  Попередній матеріал
  Зупинити агресора можна тільки з миротворцями під егідою ООН - Порошенко
  Наступний матеріал
  Німеччина надасть Україні нецільовий кредит на 500 млн євро для відбудови Сходу

  В Одесі затримали трьох комуністів, які зізнались у скоєнні 10 терактів - СБУ

  Уряд збирається законодавчо зрівняти комуністичний та нацистський режими

  Уряд хоче заборонити комуністичну пропаганду в Україні

  У Страсбурзі російського комуніста Зюганова облили кров’ю і "дали по пиці"