lenta.ru

Росіянина засудили до року тюрми через "пам'ятник ногам Леніна"

  У сибірському селі пам’ятник Володимиру Леніну спочатку втратив голову, а пізніше від нього залишилися лише ноги.

  Як повідомляє Радіо свобода, суд у Томську засудив уродженця Кемеровської області Росії до одного року обмеження волі. Його визнали винним у пошкодженні пам'ятника Леніну в селі Моряковський Затон Томської області.

  Чоловіка визнали винним в акті вандалізму, вчиненому за мотивами ідеологічної, політичної ненависті. Вирок набуде чинності 22 липня, якщо не надійде скарги з боку захисту.

  У середині травня чоловік у стані алкогольного сп'яніння кувалдою обезголовив пам'ятник Леніну. Була порушена кримінальна справа за статтею "вандалізм".

  19 липня місцевий житель вирішив зробити селфі з обезголовленим пам'ятником. Під час цього в гіпсової скульптури, встановленої у 1970 році, відвалився торс, а місцевий житель потрапив до лікарні.

  На постаменті залишилися лише ноги Леніна. Обговорюючи інцидент в соцмережах, жителі Томська запропонували залишити унікальний "пам'ятник ногам Леніна" для залучення туристів.

  Нагадаємо, нещодавно у Прокоп'євську Кемеровської області РФ 30-річний чоловік у стані алкогольного сп'яніння намагався зробити селфі з пам'ятником Леніну. Чоловік повис на руці у "вождя", через що пам'ятник розвалився.

  Попередній матеріал
  В Україні зареєстрували перший шлюб за документами, поданими онлайн
  Наступний матеріал
  "Правий сектор" може бути використаний російськими спецслужбами для дестабілізації ситуації в Києві – експерт