Робот за допомогою піци і телефону врятував американця від самогубства

  П'ятигодинні перемовини самогубця з американською поліцією закінчилися успішно тільки завдяки втручанню робота, який приніс самогубцю піцу і телефон.

  Про подію повідомляє видання Lenta.ru, посилаючись на американське видання.

  У повідомленні йдеться, що 13 квітня дорожня поліція Каліфорнії дізналася про те, що на естакаді біля міста Сан-Хосе озброєний ножем чоловік збирається зістрибнути вниз, на шосе. Поліції довелося перекрити міжштатні магістралі 680 та 280 і кілька годин вести безрезультатні переговори.

  Оскільки жоден з правоохоронців не ризикнув підійти до озброєного чоловікові, вмовляли його здатися через гучномовець. Після безуспішних спроб було прийнято рішення принести самогубцю телефон. Загін оперативного реагування виділив для цієї мети робота Northrop Grumman Remotec Andros F6A, який зазвичай використовується для знешкодження мін.

  "Оскільки доставка їжі допомагає домогтися від людей потрібного нам результату, разом з телефоном ми навантажили робота піцою. Він повідомив чоловікові: якщо той хоче піцу, нехай візьме телефон", - розповів співробітник загону Кріс Скиба.

  Повідомляється, що робот також був обладнаний відеокамерами, мікрофоном і динаміками. Поліцейським вдалося уважно розглянути чоловіка, його ніж і вираз обличчя. В результаті переговорники переконали його кинути ніж (робот підтвердив цей факт) і здатися - менше ніж через годину після появи робота на місці події.

  Попередній матеріал
  Єврокомісія прокоментувала газові переговори
  Наступний матеріал
  У Чернігові повалили погруддя радянським діячам Щорсу та Кропив'янському

  Вартовий Букінгемського палацу впав на посту

  У Білорусі потужна буря перетворила день на ніч

  103-річна американка отримала диплом середньої школи

  В Росії двом школяркам загрожує 6 років в'язниці за організацію бібліотеки у селі