Рівняни знайшли у калюжі дикого бобра

  Сьогодні вранці, 7 травня, жителі Рівного у калюжі знайшли дикого бобра біля торгового закладу. Пізніше працівники зоопарку випустили його в річку.

  Про це повідомляє місцевий портал "Рівне Вечірнє" та "УНІАН".

  Як зазначає місцевий портал, працівники "Сільпо" та торговці фруктами, які стоять біля супермаркету, що знаходиться по вулиці Київській, побачили у калюжі бобра. Тварина купалася неподалік від торгового закладу. Один із продавців навіть пригостив бобра яблуками.

  За інформацією видання, рівняни зателефонували до рятувальників, а ті, в свою чергу, сповістили про тварину ветеринарів та працівників зоопарку.

  "Уся операція з відлову тварини зайняла не більше 15 хвилин. Шкоди здоров’ю бобра це не завдало. Після того, як він адаптувався, ми відвезли його в Гощанський район та випустили в річку Горинь", - розказав директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк, пише "УНІАН".

  За словами директора зоопарку, у тварини були рани на спині і цілком можливо, що бобра покусали місцеві безпритульні пси. Але Павлюк запевнив, що рани були несуттєві, тож тварині нічого не загрожує, уточнює місцевий портал.

  Попередній матеріал
  Прем'єр-міністр Ізраїлю створив коаліційний уряд
  Наступний матеріал
  НБУ: 58 українських банків - збиткові

  У Польщі кіт став "медбратом" у притулку для тварин

  У США крім пенсильванського бабака з'явилася нова тварина-"синоптик"

  Через пожежу в притулку для тварин порушено кримінальне провадження

  Свято "химер" для тварин влаштували у зоопарку Сан-Дієго