Режисер "Хоббіта" побудував у власному будинку таємну нору

  Режисер кінотрилогії "Володар перснів" і "Хоббіт" Пітер Джексон побудував у себе в будинку абсолютну копію нори хоббіта Більбо Беггінса, до якої можна потрапити тільки таємним шляхом.

  Про це повідомляють "Подробности" з посиланням на TheGuardian. У ній дійсно можна жити, запевняє дизайнер Біно Сміт, який працював декоратором на зйомках за книгами Толкіна. "Пітер схиблений на деталях - і ми вибудували у нього вдома точну копію нори Більбо Беггінса", - розповів декоратор.

  Зі слів Сміта, під житло Більбо був перероблений підвал двоповерхового маєтку в новозеландському місті Мастертон, який Джексон придбав на початку 2000-х років. Щоб потрапити у нього, необхідно спуститися у винний льох, потягти за одну з пляшок, перетнути тунель завдовжки близько 30 м та увійти в таємні двері.

  Як зазначає видання, таємну нору відвідували режисери Стівен Спілберг і Джордж Лукас, які були в захваті від цієї споруди. Крім того, Джексон влаштовував екскурсію володіннями і для актора Денні Де Віто, якого Сміт назвав одним з найближчих друзів кінематографіста.

  Попередній матеріал
  Зубко: Відновлення інфраструктури Донбасу коштуватиме $1,2 млрд
  Наступний матеріал
  В країнах ЄС скасовують плату за роумінг