потяг 5.ua

Потяг із гостинцями від Святого Миколая рушив на Схід: на що чекати воякам

Волонтери везуть солодощі, дитячі малюнки, амулети-миколайчики, маскувальні сітки та теплий одяг для бійців

Ранком понеділка, 12 грудня, потяг, запакований гостинцями від Святого Миколая, вирушив із Києва на Схід і Південь України. Його місія - навідатися з ласощами до тамтешніх школярів, дітей військовослужбовців і самих воїнів, передає "5 канал".

У ролі помічників Миколая - курсанти Київського коледжу з посиленою військовою підготовкою, а також старшокласники і студенти з західних і центральних областей. Загалом більше сотні пасажирів благодійного потяга, які упродовж 11 днів відвідають 9 міст, зокрема шпиталі Дніпра і Запоріжжя, школи Волновахи, військові частини Маріуполя.

Самі учасники акції стверджують, що передусім їдуть до воїнів, аби висловити їм свою пошану. Першою зупинкою буде Чигирин, де поїзд ще довантажать подарунками з Черкащини. Це і солодощі, і дитячі малюнки, і амулети-миколайчики, і маскувальні сітки та теплий одяг для бійців.

"Зрозумійте, що вони все одно діти – навіть, якщо дорослі чоловіки зі зброєю, вони все одно діти та люблять солоденьке. Тому і солодощі ми їм також веземо", - пояснюють волонтери Олександр та Ганна Квітницькі.

Як відомо, така волонтерська акція під назвою "Потяг єднання України" відбувається уже вчетверте і цього разу має на меті привітати українців Сходу і Півдня з прийдешніми святами.

Дивіться також: У Києві відкрилася резиденція Святого Миколая

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Телеведучий та оглядач "Крим.Реалії" Павло Казарін в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
"Ганебний вчинок": Нардеп розбив голову працівникові СБУ – Гітлянська
Loading...

У Києві відкрилася резиденція Святого Миколая – фото

На Схід України вирушив вже четвертий потяг Єднання "Труханівська Січ"