lenta.ru

Пес-мандрівник проплив на яхті більше 32 тис. км (фото)

За словами 48-річного власника собаки Джона Тейлора, його улюбленець провів у поїздках більше часу, ніж будь-який інший пес.

Пес породи джек-рассел-тер'єр на прізвисько Скіппер подорожував разом зі своїм власником Джоном Тейлором, повідомляє The Mirror.

Видання не уточнює, коли саме відбулася подорож, але зазначає, що перетин Атлантики був не першою морською подорожжю Скіппера. У 2011 році господар і пес провели п'ять місяців, плаваючи уздовж узбережжя Португалії, і зробили на судні перехід до Азорських островів.

Тейлор запевняє, що в дорозі Скіппер завжди почувається добре: "Скіппер у подорожах, як риба в воді... А ще він фантастичний компаньйон".

До перетину Атлантики влітку 2015 чоловік з вихованцем, пересуваючись в невеликому фургоні, дев'ять тижнів подорожували по Європі, відвідавши Францію, Швейцарію, Андорру, Іспанію та Італію.

На найближчий час господар запланував тур по Скандинавії на мотоциклі з люлькою, в якій буде сидіти його Скіппер. Також Тейлор планує проїхати разом із псом по шосе Route 66 в США, яке перетинає всю країну від Чикаго до Лос-Анджелеса.

Як повідомляв 5.ua, 15 липня 2015 року в Британії пес врятував маленького дельфіна, якого викинуло на берег. 

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія не підтвердила офіційно реструктуризацію боргу України
Наступний матеріал
Голова люстраційного департаменту Мін'юсту розповіла про свій виклик до ГПУ