nv.ua

Паризька влада вирішила прибрати підвісні замки з мостів міста

  У Парижі тамтешня влада прийняли непросте рішення: прибрати десятки тисяч підвісних замків, навішених закоханими на мостах міста.

  Про це повідомляє "Новое Время", посилаючись на Business Insider та агентство AFP. За інформацією видання, сьогодні вранці, 1 червня, комунальники на очах у туристів почали зрізати замки на Мосту Мистецтв - першому залізному мосту, що пролягає через Сену.

  Відзначається, протягом декількох років закохані з усього світу вішали на паризькі мости підвісні замки з написаними на них іменами, а ключ кидали в Сену на знак того, що їх кохання триватиме вічно. Проте з часом символів кохання стало настільки багато, що паризька влада почали побоюватися, що під їх вагою мости можуть обвалитися. З Мостом Мистецтв так і сталося. Торік поліції довелося терміново евакуювати туристів, оскільки одна із секцій 155-метрового моста обрушилася.

  За інформацією видання, закоханих попросили замість підвішування замків робити селфі на мосту і розміщувати світлини в соціальних мережах з хештегом #lovewithoutlocks. Проте туристи до прохань влади поки що не дослухалися, внаслідок чого довелося вдатися до радикальних заходів. За словами представника мерії, їм належить зрізати близько 1 млн замків, загальна вага яких становить приблизно 45 тонн.

  Попередній матеріал
  Вперше за п'ять місяців з Києва до Маріуполя відправився пасажирський потяг
  Наступний матеріал
  Париж мобілізує державні служби для порятунку полоненої у Ємені француженки

  Літак на сонячних батареях прилетів із Брюсселя в передмістя Парижа

  У передмісті Парижа відкрили культурний центр України

  У Парижі розпочалась першотравнева хода

  У Парижі відкрили тимчасовий драйвін у виставковому палаці Гран-Пале