YouTube / Mission Impossible

Опубліковано відео найнебезпечнішого трюку Тома Круза без допомоги каскадерів

  У мережі YouTube на сторінці "Місія неможлива" з'явився відеоролик, на якому виконавець головної ролі в новому пригодницькому бойовику режисера Крістофера МакКуоррі "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв", голлівудський актор Том Круз виконав найнебезпечніший трюк.

  Від допомоги дублерів і каскадерів він відмовився, повідомляє Today. На відео видно, як під час зльоту військово-транспортного літака, актор утримується за виступи корпусу і тримається за бортом.

  "Я не міг спати вночі. Якби щось пішло не так, я не зміг би потрапити в літак, доки ми не приземлилися б", - розповів актор.

  Відзначається, що це не перший подібний екстремальний досвід Тома Круза, який за свою кар'єру неодноразово здійснював небезпечні трюки без допомоги каскадерів. Так, у 2011 році під час зйомок стрічки "Місія нездійсненна: Протокол Фантом" актор підкорив найвищу будівлю в світі - Бурдж-Халіфа у Дубаях. 

  Як повідомляв "5.ua", нещодавно тандем британських майстрів синхронного пілотажу виконав неймовірний трюк: два літаки пролетіли у синхронному пілотажі у полі Північного Уельсу.

  Попередній матеріал
  Президент обіцяє безкомпромісну боротьбу з контрабандою на Закарпатті: "Буде вогонь на знищення"
  Наступний матеріал
  Гонтарева: Банківська система України позбулася проблемних банків