Один із найнезвичніших готелів світу відкрився у Лондоні

  Один із найнезвичніших готелів світу відкрився у Лондоні. Він має форму човна, а розташований - на пагорбі південного берега Темзи.

  У готелі лише один номер на двох. Тож галасливі сусіди не завадять відвідувачам насолоджуватися одним з найвидовищніших краєвидів Лондона. Оглядати панораму можна не лише з вікон-ілюмінаторів, а й зі спеціального майданчика - палуби човна. У номері є два ліжка, кухня та бібліотека. Ніч в ексклюзивному готелі коштує 120 фунтів стерлінгів, а місця у ньому заброньовані до кінця червня. Звели незвичну споруду у рамках підготовки до Олімпійських ігор. 

  Ален де Боттон, архітектор: "У цьому готелі можна почуватися і як удома, і як на кораблі. Наприклад, відвідувачі можуть піднімати морський прапор, коли повертаються додому - тож решта лондонців знатиме: у цьому човні хтось живе. Ще є спеціальна навігаційна книга - у неї гості можуть записувати інформацію про погоду та припливи. Можна піднятися на щоглу - і відчути себе справжнім капітаном, не потерпаючи при цьому від морської хвороби".

  Попередній матеріал
  В Індії відбувається міжнародний фестиваль повітряних зміїв
  Наступний матеріал
  Сирійські прикордонники не пропускають "Конвою свободи"
  Теги: